Contact Info

Contact Info

Společnost Svetadil Technology s.r.o. hledá partnery a subdistributory. Produkce značky AOHUA má vynikající potenciál na trhu Evropy, především díky poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Zveme Vás k dlouhodobému a úspěšnému partnerství.

Z důvodu zahájení prodejů, uspořádáme mimořádnou AKCI! Prvních pět zákazníků dostanou bezkonkurenční nabídku! Slevy až 20-35% na celý sortiment VideoEndoskopů značky AOHUA! Volejte ihned nebo kontaktujte nás prostřednictvím E-mail info@aohua.eu

Pozor! Společnost "Svetadil Technology s.r.o." zavedla pravidelné tréninky pro manažery a techniky partnerských společností. Termíny provedení tréninků budou pravidelně vyvěšovaný na našich stránkách.

Zveme všechny uživatele, kteří potřebují videoendoskopický systém, aby se zúčastnili aprobace zařízení AOHUA. Pro přihlášení stačí vyplnit kontaktní formulář na stránce "CONTACTS" anebo zaslat přihlášku k účasti prostřednictvím E-mail na adresu info@aohua.eu

Představujeme Vám nový systém expertní úrovně AOHUA AQ-100, vybavený revolučním režimem vizualizace poškozených tkání CBI! Díky kvalitě zobrazení a souboru unikátních režimů se AQ-100 umístil na stejné příčce s nejvyspělejšími systémy endoskopických technologií.

July 25, 2013

July 20, 2013

July 15, 2013

July 10, 2013

July 09, 2013

July 07, 2013

July 20, 2013

July 07, 2013

READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE
READ MORE READ MORE READ MORE

Aktuální zprávy

Goldex

VOLEJTE IHNED Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

HLEDAT

VYSOKÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ VYSOKÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE SPOLEHLIVÝ A OPERATIVNÍ SERVIS SPOLEHLIVÝ A OPERATIVNÍ SERVIS ODPOVĚDNÝ PŘISTUP VE VŠEM ODPOVĚDNÝ PŘISTUP VE VŠEM NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

MÁTE DOTAZ?

(+420)773-124-948

7 dni v týdnu

od 9:00-18:00

ZEPTEJTE SE SPECIALISTU

VÝKONNÉ GRAFICKÉ PROCESORY - KŘIŠŤÁLOVÁ ZŘETELNOST OBRAZU

Společnost AOHUA vyvinula grafické procesory nové generace, zajišťující zpracování videosignálu na nové úrovni. Systém automatického a manuálního nastavení, řada doplňujících režimů a funkci umožňují dosáhnout nejvyšší kvality endoskopického obrazu. Dnes lze pomocí videoendoskopických systémů AOHUA zobrazit nejdrobnější tkáňové struktury a jejích nejnepatrnější změny.

ANATOMICKÝ DESIGN - NEJLEPŠÍ ERGONOMIE VE TŘÍDĚ

Jedním z nejdůležitějších a mnohdy opomíjených faktorů je komfortní provedení endoskopického vyšetření. Na pohodlném uchopení endoskopu lékařem závisí nejen jeho vnímání ale i kvalita vyšetření. Právě z tohoto důvodu byly při volbě různých variant konstrukce endoskopů AOHUA použity speciální čidla, snímající svalové napětí rukou lékaře, provádějícího endoskopické vyšetření. Toto umožnilo v kombinaci s jinými metodikami vyvinout skutečně pohodlné a ergonomické endoskopy.

ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP VE VŠEM - VYSOKÁ KVALITA PROVEDENÍ

Během dvacetileté výroby lékařských endoskopů dosáhla společnost AOHUA vynikajících výsledků. Důsledné propracování technologických postupů, zásadní odmítnutí šetření na materiálech zajistily ve výsledku jeden z nejvyšších ukazatelů spolehlivosti a odolnosti proti opotřebení mezi ohebnými endoskopy na trhu.

AOHUA - PŘEKONÁ VAŠE OČEKÁVANÍ!

VYZKOUŠEJTE SI ZAŘÍZENÍ AOHUA - ZA ZKOUŠKU NIC NEPLATÍTE!

Videoendoskopy řady VME - nejlepší kvalita vizualizace ve třídě Co odlišuje endoskopické lékařské přístroje AOHUA od podobných zařízení na českém trhu? Speciální servisní podmínky – Ekonomická efektivita nákupu