VIDEOENDOSKOPICKÉ SYSTÉMY AQ-100

Contact Info

Contact Info

Společnost Svetadil Technology s.r.o. hledá partnery a subdistributory. Produkce značky AOHUA má vynikající potenciál na trhu Evropy, především díky poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Zveme Vás k dlouhodobému a úspěšnému partnerství.

Z důvodu zahájení prodejů, uspořádáme mimořádnou AKCI! Prvních pět zákazníků dostanou bezkonkurenční nabídku! Slevy až 20-35% na celý sortiment VideoEndoskopů značky AOHUA! Volejte ihned nebo kontaktujte nás prostřednictvím E-mail info@aohua.eu

Pozor! Společnost "Svetadil Technology s.r.o." zavedla pravidelné tréninky pro manažery a techniky partnerských společností. Termíny provedení tréninků budou pravidelně vyvěšovaný na našich stránkách.

Zveme všechny uživatele, kteří potřebují videoendoskopický systém, aby se zúčastnili aprobace zařízení AOHUA. Pro přihlášení stačí vyplnit kontaktní formulář na stránce "CONTACTS" anebo zaslat přihlášku k účasti prostřednictvím E-mail na adresu info@aohua.eu

Představujeme Vám nový systém expertní úrovně AOHUA AQ-100, vybavený revolučním režimem vizualizace poškozených tkání CBI! Díky kvalitě zobrazení a souboru unikátních režimů se AQ-100 umístil na stejné příčce s nejvyspělejšími systémy endoskopických technologií.

July 25, 2013

July 20, 2013

July 15, 2013

July 10, 2013

July 09, 2013

July 07, 2013

July 20, 2013

July 07, 2013

READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE
READ MORE READ MORE READ MORE

Aktuální zprávy

Goldex

VOLEJTE IHNED Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

HLEDAT

Nový systém expertní úrovně společnosti AOHUA, vybavený revolučním režimem vizualizace poškozených tkání CBI! Díky kvalitě zobrazení a souboru unikátních režimů se AQ-100 umístil na stejné příčce s nejvyspělejšími systémy endoskopických technologií.

Společnost AOHUA se zasazuje o to, aby inovativní metody endoskopické diagnostiky byly dostupné širokému okruhu uživatelů, díky modelu AQ-100 expertní úroveň je nyní dostupná každemu.

VYNIKAJÍCÍ VLASTNOSTÍ SYSTÉMU AQ-100

PLNĚ DIGITÁLNÍ PROCESOR, VYBAVENÝ MODULEM S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

"CBI" REŽIM VÍCE VLNOVÉ VIZUALIZACE POŘÍZENÍ OBRAZU CHROMOENDOSKOPICKOU METODOU

20_PERCENT_DISCOUNT

"HbE" FUNKCE ZVÝRAZNĚNÍ HEMOGLOBINU PRO LEPŠÍ PROJEKCI CÉVNÍCH STRUKTUR

300W XENONOVÉ SVĚTLO S AUTO KOREKCI INTENZITY OSVĚTLENÍ

- KOMPLETNĚ VYBAVENÁ VĚŽ

VČETNĚ JEDNOHO GASTROSKOPU

A JEDNOHO KOLONOSKOPU JIŽ

OD 1.199.000,- KČ BEZ DPH

TECHNOLOGIE DIGITÁLNÍHO ZVĚTŠENÍ, UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ OBRAZU 1.2 AŽ 2X

Uvedené ceny jsou platné v rámci akční nabídky do 31.05.2016

AUTOMATICKÉ VYLADĚNÍ BAREV A NASTAVENÍ JASU, KOREKCE VYVÁŽENÍ BÍLÉ STISKEM JEDNOHO TLAČÍTKA

FUNKCE ZVÝRAZNĚNÍ OBRYSŮ A ZVÝŠENÍ OSTROSTI ENDOSKOPICKÝCH OBRAZŮ, K DISPOZICI JSOU DVA REŽIMY: "STRUCTURE ENH" A "EDGE ENH"

FUNKCE ZMRAZENÍ OBRAZU V REÁLNÉM ČASE A DOKUMENTACE PRŮBĚHU VYŠETŘENÍ (FOTO I VIDEO) NA USB PAMĚŤOVÉ ZAŘÍZENÍ

Expertní úroveň ještě nikdy nebyla tak dostupná!

VÝHODNÉ PODMÍNKY FINANCOVÁNÍ!

(HbE) Zvýraznění hemoglobinu

Detailní snímky cévních struktur jsou užitečné pro pokročilou diagnostiku trávicích kanálů. Funkce zvýraznění hemoglobinu zlepšuje projekci a zřetelnost cévních struktur. To platí pro snímky v reálném čase i na stacionární snímky.

(CBI) Režim více vlnové vizualizace 

Inovativní optická technologie, vyvinutá společností AOHUA. Tato funkce v plné míře využívá biologické charakteristiky různých tkání k získání dodatečných informací. Jde o to, že vzájemné působení různých typů tkání se světelnými vlnami je závislé na vlnové délce. Při použití světla, vyzařovaného na několika určených vlnových délkách lze zvýraznit kontrast mezi normální a poškozenou tkání. Technologie CBI umožňuje pořízení obrazu chromoendoskopickou metodou bez použití barviva.

Režim více vlnové vizualizace může být úspěšně využit pro diagnostiku Baretova jícnu, časného stadia rakoviny jícnu, žaludku, kolorektální rakoviny. Při kombinaci CBI a technologie digitálního zvětšení lze podstatně zvýšit úspěšnost procedury cílené biopsie. CBI tak lze právem považovat za nenahraditelný nástroj diagnostiky raného stadia onkologických onemocnění trávícího ústroji.

Automatické nastavení jasu

Nová unikátní forma automatického řízení jasu u AQ-100 Image System. Tento nový pokročilý systém redukuje záření světla a pořizuje snímky, které jsou pro oči lékaře příjemnější. Zvlášť důležité v systémech, využívajících výkonné světelné zdroje. Pouze pomocí této funkce lze vyloučit riziko popálení sliznice trávícího ústroji.

CHCI PROHLÍDKU CHCI KONZULTACI Videoendoskopy řady VME - nejlepší kvalita vizualizace ve třídě Co odlišuje endoskopické lékařské přístroje AOHUA od podobných zařízení na českém trhu? Speciální servisní podmínky – Ekonomická efektivita nákupu