O společnosti AOHUA

Contact Info

Contact Info

Společnost Svetadil Technology s.r.o. hledá partnery a subdistributory. Produkce značky AOHUA má vynikající potenciál na trhu Evropy, především díky poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Zveme Vás k dlouhodobému a úspěšnému partnerství.

Z důvodu zahájení prodejů, uspořádáme mimořádnou AKCI! Prvních pět zákazníků dostanou bezkonkurenční nabídku! Slevy až 20-35% na celý sortiment VideoEndoskopů značky AOHUA! Volejte ihned nebo kontaktujte nás prostřednictvím E-mail info@aohua.eu

Pozor! Společnost "Svetadil Technology s.r.o." zavedla pravidelné tréninky pro manažery a techniky partnerských společností. Termíny provedení tréninků budou pravidelně vyvěšovaný na našich stránkách.

Zveme všechny uživatele, kteří potřebují videoendoskopický systém, aby se zúčastnili aprobace zařízení AOHUA. Pro přihlášení stačí vyplnit kontaktní formulář na stránce "CONTACTS" anebo zaslat přihlášku k účasti prostřednictvím E-mail na adresu info@aohua.eu

Představujeme Vám nový systém expertní úrovně AOHUA AQ-100, vybavený revolučním režimem vizualizace poškozených tkání CBI! Díky kvalitě zobrazení a souboru unikátních režimů se AQ-100 umístil na stejné příčce s nejvyspělejšími systémy endoskopických technologií.

July 25, 2013

July 20, 2013

July 15, 2013

July 10, 2013

July 09, 2013

July 07, 2013

July 20, 2013

July 07, 2013

READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE
READ MORE READ MORE READ MORE

Aktuální zprávy

Goldex

VOLEJTE IHNED Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

HLEDAT

Společnost Shanghai Aohua Photoelectricity Endoscope Co.,Ltd 

byla založená v roce 1998 v Šanghaji – jedním z center světového vysoce technologického průmyslu. Po celou dobu byla činnost společnosti zaměřená na vývoj ohebných endoskopických systémů pro zdravotnictví a průmysl.

Dnes je to moderní inovační společnost, která stále zdokonaluje vyráběná zařízení a technologické postupy. Uznání značky společnosti ve státech EU svědčí o tom, že ohebné endoskopické systémy AOHUA odpovídají nejpřísnějším světovým normám a mohou být úspěšně využity ve zdravotnických zařízeních jakékoli úrovně.

Svetadil Technology s.r.o.

Výhradním distributorem videoendoskopických systému AOHUA na území České republiky, Slovenska a Polska je společnost Svetadil Technology s.r.o.

Hlavním úkolem společnosti Svetadil Technology s.r.o. je prosazení konkurenčně schopné zdravotnické techniky. 
Základem našeho přístupu je snaha poskytnout každému lékaři možnosti, které byly dříve dostupné pouze v drahých systémech špičkových značek. Dnes jsou moderní technologie a patřičná kvalita realizovány nejen v prosazovaných značkách, které jsou mnohonásobně předražené, ale i v rozpočtových systémech, dostupných jakémukoli zdravotnickému zařízení.

Jedním z nejdůležitějších aspektů činnosti společnosti Svetadil Technology s.r.o. je kvalitní podpora uživatelů lékařských přístrojů po celou dobu jejich provozu. Jsme přesvědčeni o tom, že pouze odpovědnost za přijaté závazky může vytvořit základ pro úspěšnou dlouhodobou spolupráci.

Díky dodání zařízení přímo od výrobce jsme schopni vždy nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Partnerství

Pozor! Společnost Svetadil Technology s.r.o. hledá partnery a subdistributory. Produkce značky AOHUA má vynikající potenciál na trhu Evropy, především díky poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Jsme schopní nabídnout Vám zajímavé podmínky spolupráce, zajistit servisní obsluhu a obstarat všechny náležitosti spojené s dovozem zboží a celním odbavením. Díky dodání zařízení přímo od výrobce zaručíme Vám nejlepší ceny. Zveme Vás k dlouhodobému a úspěšnému partnerství.

Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře na stránce "CONTACTS" anebo prostřednictvím E-mail - info@aohua.eu Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře na stránce "CONTACTS" anebo prostřednictvím E-mail - info@aohua.eu Nový systém expertní úrovně společnosti AOHUA AQ-100 Co odlišuje endoskopické lékařské přístroje AOHUA od podobných zařízení na českém trhu? Videoendoskopy řady VME - nejlepší kvalita vizualizace ve třídě