VIDEOENDOSKOPICKÉ SYTÉMY VME-2100

Contact Info

Contact Info

Společnost Svetadil Technology s.r.o. hledá partnery a subdistributory. Produkce značky AOHUA má vynikající potenciál na trhu Evropy, především díky poměru vysoké kvality a výhodné ceny. Zveme Vás k dlouhodobému a úspěšnému partnerství.

Z důvodu zahájení prodejů, uspořádáme mimořádnou AKCI! Prvních pět zákazníků dostanou bezkonkurenční nabídku! Slevy až 20-35% na celý sortiment VideoEndoskopů značky AOHUA! Volejte ihned nebo kontaktujte nás prostřednictvím E-mail info@aohua.eu

Pozor! Společnost "Svetadil Technology s.r.o." zavedla pravidelné tréninky pro manažery a techniky partnerských společností. Termíny provedení tréninků budou pravidelně vyvěšovaný na našich stránkách.

Zveme všechny uživatele, kteří potřebují videoendoskopický systém, aby se zúčastnili aprobace zařízení AOHUA. Pro přihlášení stačí vyplnit kontaktní formulář na stránce "CONTACTS" anebo zaslat přihlášku k účasti prostřednictvím E-mail na adresu info@aohua.eu

Představujeme Vám nový systém expertní úrovně AOHUA AQ-100, vybavený revolučním režimem vizualizace poškozených tkání CBI! Díky kvalitě zobrazení a souboru unikátních režimů se AQ-100 umístil na stejné příčce s nejvyspělejšími systémy endoskopických technologií.

July 25, 2013

July 20, 2013

July 15, 2013

July 10, 2013

July 09, 2013

July 07, 2013

July 20, 2013

July 07, 2013

READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE READ MORE
READ MORE READ MORE READ MORE

Aktuální zprávy

Goldex

VOLEJTE IHNED Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Copyright© 2014-2016 Svetadil technology s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

HLEDAT

Videoendoskopické systémy AOHUA řady VME-2100 jsou populární především díky unikátnímu poměru vysoké kvality zpracování a ekonomické efektivity.

Dnes jsou moderní technologie a patřičná kvalita realizovány nejen v prosazovaných značkách, které jsou mnohonásobně předražené, ale i v rozpočtových systémech, dostupných jakémukoli zdravotnickému zařízení.

VYNIKAJÍCÍ VLASTNOSTÍ SYSTÉMU VME-2100

VÝKONNÝ GRAFICKÝ PROCESOR, SJEDNOCENÝ SE ZDROJEM SVĚTLA

LED NEBO HALOGEN SVĚTLO S FUNKCI AUTO-KOREKCE INTENZITY OSVĚTLENÍ

FUNKCE ZVÝRAZNĚNÍ OBRYSŮ A ZVÝŠENÍ OSTROSTI ENDOSKOPICKÝCH OBRAZŮ

FUNKCE ZVÝRAZNĚNÍ HEMOGLOBINU PRO LEPŠÍ PROJEKCI CÉVNÍCH STRUKTUR

- KOMPLETNĚ VYBAVENÁ VĚŽ VČETNĚ JEDNOHO GASTROSKOPU A JEDNOHO KOLONOSKOPU JIŽ

OD 579.000,- KČ BEZ DPH

AUTOMATICKÉ VYLADĚNÍ BAREV A NASTAVENÍ JASU, KOREKCE VYVÁŽENÍ BÍLÉ STISKEM JEDNOHO TLAČÍTKA

Uvedené ceny jsou platné v rámci akční nabídky do 31.05.2016

FUNKCE ZMRAZENÍ OBRAZU V REÁLNÉM ČASE A DOKUMENTACE PRŮBĚHU VYŠETŘENÍ

RYCHLÝ NÁVRAT INVESTICE!

VÝHODNÉ PODMÍNKY FINANCOVÁNÍ!

CHCI PROHLÍDKU CHCI KONZULTACI Nový systém expertní úrovně společnosti AOHUA AQ-100 Co odlišuje endoskopické lékařské přístroje AOHUA od podobných zařízení na českém trhu? Speciální servisní podmínky – Ekonomická efektivita nákupu